Mediator PGK


Przedstawiamy Państwu do dyspozycji potencjał Polskiej Grupy Kapitałowej Mediator w zakresie specjalizacji które tworzymy i rozwijamy od 2006 roku mając na względzie najlepiej pojęty dobry interes naszych klientów, partnerów i współpracowników.

 

Jesteśmy właścicielami serwisów prawnych takich jak : 

                                                                                   

Od zawsze naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na rozwoju wybranych kierunków, mając świadomość że nie można być najlepszym we wszystkim. Staliśmy się więc ekspertami w naszych specjalizacjach. 

Realizujemy projekty z naszych dziedzin na rzecz klientów w oparciu o wiedzę, doświadczenie, oraz politykę jakości wdrożoną i rozbudowywaną od ponad 10 lat. Jesteśmy autorami publikacji branżowych na łamach Gazety Finansowej, gdzie zabieramy głos w roli ekspertów. Stanowimy wsparcie dla klientów biznesowych, oraz świadczymy pomoc konsumentom jednocześnie angażując się w działalność organizacji branżowych. Szkolimy z zakresu obsługi wierzytelności firmy i organizacje posiadające własne działy windykacji.  

Działamy na terenie Polski, a także dzięki długotrwałej współpracy z naszym partnerem JurCapital GmbH również na terenie Niemiec. Z dumą informujemy, iż trwają przygotowania do rozszerzenia zakresu terytorialnego naszej działalności na kolejne kraje Unii Europejskiej.

Skuteczność naszych działań, połączona z bezwzględną etyką jest podstawą strategii naszej firmy.

 

​       Dyrektor Generalny                                                                                                  Dyrektor Działu Prawnego

Jacek Kosmalski