O Nas


Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu do dyspozycji potencjał Kancelarii w zakresie obsługi prawnej i windykacyjnej.

Jesteśmy Kancelarią ze specjalizacją szerzej opisaną w działach strefa dłużnika, strefa frankowicza, oraz w zakresie roszczeń odszkodowawczych,   z rozbudowanym działem windykacji należności, co pozwala nam realizować na rzecz naszych klientów projekty i zlecenia z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Od 10 lat naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na rozwoju naszych specjalizacji, w szczególności na obsłudze prawnej należności a także na polubownej, przedsądowej windykacji pośredniej i bezpośredniej.

Oferujemy Państwu wsparcie działu prawnego w zakresie analiz i opinii oraz profesjonalnego zastępstwa procesowego w sprawach gospodarczych na każdym etapie postępowania.

Dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom gwarantujemy Państwu profesjonalne i skuteczne dochodzenie wszelkiego rodzaju wierzytelności. 

Działamy na terenie Polski, a także dzięki długotrwałej współpracy z naszym partnerem JurCapital GmbH również na terenie Niemiec. Z dumą informujemy, iż trwają przygotowania do rozszerzenia zakresu terytorialnego naszej działalności na kolejne kraje Unii Europejskiej.

Dbamy o wysokie standardy działania i jakość obsługi wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Skuteczność naszych metod, połączona z etyką działania jest podstawą strategii naszej firmy.