Prawnik Lubin

Prawnik Lubin

Powrót do poprzedniej strony


Kancelaria Mediator działa na rynku od kilkunastu lat, wspierając klientów w trudnych sprawach związanych z interpretacją obowiązujących przepisów i pomocą prawną. Zajmujemy się̨ kompleksowym doradztwem w zakresie prawa cywilnego, karnego czy gospodarczego. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty biznesowe, dostarczając rzetelnej wiedzy. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne analizy i sporządzamy rożnego rodzaju dokumenty prawne – umowy, pisma czy oceny.

 

Lubin doradztwo prawne dla osób fizycznych

Ważną̨ część naszej działalności stanowi pomoc w sprawach rodzinnych. Podczas spotkania z klientami przekazujemy im wyczerpujące informacje na temat konkretnego problemu oraz sposobów jego rozwiązania. Zawsze dbamy o komfort osób, które nam zaufały, dlatego radca prawny z kancelarii Mediator poszukuje najlepszych i najmniej obciążających strony dróg do rozstrzygnięcia danej sprawy. Przeprowadzimy postepowania rozwodowe oraz te związane z podziałem majątku.

Zadbamy o przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, profesjonalną reprezentację na sali rozpraw oraz wystosujemy odpowiednie pisma sądowe. Dobry prawnik to osoba kierująca się etyką, mająca ogromną wiedzę i szacunek do klienta. Tacy właśnie są współpracujący z nami specjaliści. Zespół naszej kancelarii prawnej tworzą̨ doświadczeni prawnicy oraz radcowie, gotowi służyć́ swoją poradą w problematycznej sytuacji, która tego wymaga. Każda z osób odwiedzających naszą kancelarię otrzymuje gwarancję dyskrecji oraz bezpieczeństwa i poufności danych.

 

Obsługa prawna biznesu – Lubin

Podmioty gospodarcze mogą̨ liczyć́ na kompleksową obsługę̨ prawną w zakresie doradztwa, opiniowania czy wierzytelności. Wspieramy naszych klientów podczas spotkań́ biznesowych, na których prowadzone są̨ negocjacje, występujemy jako ich reprezentanci na sali sądowej i zajmujemy się̨ postępowaniami reklamacyjnymi. Nasze doradztwo prawne obejmuje przede wszystkim pomoc w interpretacji litery polskiego prawa, dzięki czemu firma może być́ zarządzana bezpieczniej oraz efektywniej. Dla jeszcze większego komfortu naszych klientów oferujemy atrakcyjne pakiety, w których zawiera się̨ zdalna i stacjonarna pomoc prawna.

 

Pomoc w odzyskaniu pieniędzy – skuteczna windykacja

Prowadzimy również niezwykle trudne sprawy związane z obsługą wierzytelności. Bierzemy na siebie wszelkie formalności, z którymi przyszło zmierzyć się poszkodowanemu i opracowujemy optymalny plan rozwiązania tego problemu. Nasze działania wychodzą poza obsługę dokumentacji – doradzamy również w kwestii postępowań karnych wobec wierzycieli i stosujemy różnorodne procedury zaradcze. Doświadczony prawnik przed rozpatrzeniem procesu windykacji weryfikuje najważniejsze dane. Nasi specjaliści przeprowadzą analizę stanu majątku wierzyciela i przygotują adekwatną strategię.

 

Gdzie jesteśmy? Kancelarie prawne w pobliżu Lubina

Dzięki dobrej lokalizacji w pobliżu miasta Lubin kancelaria prawna Mediator stanowi centrum porad dla osób zamieszkujących jego najbliższą okolicę. Ten region nie jest jednak jedynym obszarem, na którym działają̨ nasi prawnicy. Obecnie świadczymy pomoc prawną na terenie całej Polski. Skuteczność naszych działań potwierdzają klienci zadowoleni z przebiegu podjętych przez nas spraw.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną lub odwiedzenia naszej siedziby w celu omówienia szczegółów współpracy.

Prawnik Lubin

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik