Prawnik Złotoryja

Prawnik Złotoryja

Powrót do poprzedniej strony


Kancelaria prawna Złotoryja

Z pomocy kancelarii warto skorzystać w każdym przypadku, kiedy macie Państwo wątpliwości, co do swojej sytuacji prawnej lub nie jesteście w stanie odnaleźć się w zawiłości przepisów prawnych.  Prawnik z naszej kancelarii przeanalizuje Państwa sytuację i wraz z zespołem doświadczonych specjalistów, znajdzie dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązanie problemu prawnego. Przeprowadzamy pełną analizę sytuacji prawnej i stanu faktycznego w danej sprawie. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i szukamy optymalnych sposobów na ochronę interesów klienta i zabezpieczenie ich w przyszłości. Każda sprawa jest dla nas ważna i traktowana priorytetowo. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną w każdych okolicznościach. Konsultacje z prawnikiem mogą pozwolić uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji, z którymi możecie mieć Państwo do czynienia w przypadku podjęcia nieodpowiednich działań lub zaniechań.

Prawnik Złotoryja

Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną w takich dziedzinach prawa jak:

– prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku, kontakty z dzieckiem),

– prawo spadkowe (kwestie związanie z dziedziczeniem, działem spadku, testamentem),

– prawem karnym (zatrzymanie, podejrzenie popełnienia przestępstwa, wykroczenia, przestępstwa przeciwko mieniu, sprawy komunikacyjne, przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu),

– prawo cywilne (postępowania egzekucyjne, nakazowe),

– prawo upadłościowe (upadłość konsumencka).

Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych czy przed organami egzekucyjnymi.  Nasz adwokat przygotuje dla Państwa odpowiednie pisma procesowe, sporządzi opinię prawną oraz zapewni reprezentację w toczącym się postępowaniu. W ramach obsługi prawnej zapewniamy także przygotowanie do posiedzeń sądu i przesłuchań. Oferujemy również obsługę prawną przedsiębiorstw i wsparcie działów wierzytelności w firmach. Korzystamy w tym zakresie z wieloletniego doświadczenia na rynku.

 

Prawnik Złotoryja

Ze względu na siedzibę kancelarii w Legnicy obsługujemy klientów głównie z terenu województwa dolnośląskiego, w szczególności takich miejscowości jak Złotoryja czy Wrocław.  Umożliwiamy konsultacje z prawnikiem w siedzibie kancelarii lub bezpośrednio u klienta, a jeśli nie ma takiej możliwości korzystamy z porad udzielanych telefonicznie lub w formie wideokonferencji. Przeprowadzamy analizę dokumentów przesłanych w formie elektronicznej. W sytuacjach niecierpiących zwłoki jak np. zatrzymanie, zapewniamy bezpośredni kontakt prawnika  z klientem.

Zapewnimy Ci wsparcie i profesjonalną pomoc prawną
obejmującą postępowanie rozwodowe, a także sprawy o separację w pełnym zakresie.

E-mail do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
e-mail: biuro@kwmediator.pl
Telefon do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
tel.: 76 723 77 25

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik