Historia naszego klienta – ogłoszona upadłość

Historia naszego klienta – ogłoszona upadłość

Powrót do poprzedniej strony


Historia naszego klienta – ogłoszona upadłość

23 marca, 2021


Gdy pech nie pozwala rozwinąć skrzydeł.
W 2017 r. nasz klient rozpoczął działalność gospodarczą w branży transportowej. Jego praca była nie tylko źródłem dochodu, ale także pasją i pomysłem na życie. Aby zacząć, zaciągnął kredyt na wpłatę własną na leasing pojazdu ciężarowego. Początki były trudne, ale radził sobie i regularnie spłacał swoje zobowiązanie 💵.
Niestety w święta Bożego Narodzenia w 2017 r. doszło do kradzieży i mężczyzna stracił możliwość świadczenia usług. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół kupił drugi – o wiele gorszy – pojazd. Kiedy zaczął wychodzić na prostą, w lipcu 2018 r. samochód uległ spaleniu. Klient po raz kolejny znalazł się w trudnej sytuacji życiowej.
Mężczyzna ponownie zainwestował swoje ostatnie oszczędności i próbował ratować to, co z firmy pozostało. Jednak brak kontrahentów doprowadził do tego, że musiał raz na zawsze zamknąć swoją działalność. Sprzedał pojazd, spłacił część długów i zatrudnił się jako kierowca w firmie transportowej 🚛. Otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 2500 zł powiększone o diety, co uniemożliwiło mu spłaty pełnych rat. Po czasie jego wynagrodzenie zostało zajęte przez komornika.
👍 Klient w porę zwrócił się do nas o pomoc.
Dzięki ogłoszeniu upadłości konsumenckiej może teraz wyjść na prostą. Obecnie klient wie, że dostał od życia drugą szansę!