Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Powrót do poprzedniej strony


Pomoc prawna dla biznesu

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców i obejmuje pełen zakres usług prawniczych zaspokajający potrzeby wynikające w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej.
Pomagamy w zakładaniu firm we wszystkich formach prawnych. Załatwiamy formalności urzędowe oraz reprezentujemy firmy przed sądami i komornikami. Na bieżąco doradzamy firmom jak bezpiecznie, oszczędnie, efektywnie i  zgodnie z prawem prowadzić biznes.

Nasz zespół prawny jest do Twojej dyspozycji w zakresie:

 • Zdalne porady prawne
 • Opiniowanie i redagowanie pism i umów
 • Postępowania reklamacyjne
 • Sporządzanie opinii prawnych
 • Obsługa wierzytelności
 • Udział w spotkaniach/negocjacjach
 • Reprezentacja w procesie gdy klient został pozwany (koszty zastępstwa prawnego rozliczane za sukces)
 • Reprezentacja w procesie gdy klient pozywa (koszty zastępstwa prawnego rozliczane w przypadku zapłaty ich przez pozwanego)

Jeżeli interesuje Cię obsługa prawna przedsiębiorstw – Wrocław zachęcamy do kontaktu.

Czytaj więcej

Prowadzenie firmy jest nierozerwalnie związane z przestrzeganiem wielu różnych przepisów prawa.  Dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na współpracę w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Jest to korzystne rozwiązanie, pozwalające przekazać część obowiązków osobom posiadającym odpowiednie kwalifikacje w określonym zakresie. Dzięki scedowaniu niektórych obowiązków przedsiębiorca przede wszystkim może się skupić na prowadzeniu działalności i ma pewność, że zadania zlecone kancelarii będą wykonane z zachowaniem odpowiedniej staranności i zgodnie z przepisami prawa. Dzięki przeprowadzonej analizie dokumentów i sporządzeniu opinii prawnych przedsiębiorca może świadomie podejmować decyzje korzystne dla siebie i swojego biznesu. Wsparcie prawne w czasie spotkań i negocjacji może pomóc w  wypracowaniu optymalnych rozwiązań. Przejęcie przez kancelarię prawną obsługi prawnej przedsiębiorstw w zakresie postępowania sądowego również jest bardzo pomocne ponieważ pozwala na podjęcie przez pełnomocnika czynności procesowych, które zabezpieczą interesy firmy i zapobiegną negatywnym konsekwencjom w przyszłości.

 

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Jesteśmy kancelarią, która reprezentuje przedsiębiorców od 2006r..  Umożliwiamy konsultacje  zarówno  w siedzibie kancelarii w Legnicy, jak i bezpośrednio u klienta na terenie całego kraju.  W szczególności zajmujemy się obsługą klientów z terenu województwa dolnośląskiego i takich miast jak:  Wrocław, Lubin, Oleśnica, Złotoryja, Wałbrzych, Głogów.  W wielu przypadkach osoby prowadzące firmę, nie mają czasu na osobiste spotkania, dlatego prowadzimy również telefoniczną obsługę klientów a także organizujemy telekonferencje. Dokumentacja w sprawach może być przekazywana za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oferujemy współpracę w zakresie pojedynczych spraw, jak i stałą obsługę prawną przedsiębiorstwa w ramach pakietów. Dostosowujemy zakres obsługi do wymagań i potrzeb firmy.

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wsparcie,
które pomoże Ci w skuteczny i komfortowy sposób prowadzić sprawy Twojej firmy.

E-mail do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
e-mail: biuro@kwmediator.pl
Telefon do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
tel.: 76 723 77 25

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

  Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

  Załącz plik