Zawsze po stronie
Konsumenta


Od zawsze naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na rozwoju wybranych kierunków, mając świadomość, że nie można być najlepszym we wszystkim. Staliśmy się więc ekspertami w naszych specjalizacjach. Skuteczność naszych działań, połączona z bezwzględną etyką jest podstawą strategii naszej firmy.

Zaczynamy

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas lub zadzwoń –
przeanalizujemy nieodpłatnie każdy przypadek i zaproponujemy rozwiązanie w 7 dni.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ogólnopolską firmą świadczącą od 2006 roku usługi prawne w zakresie naszych specjalizacji. Początkowo skupiliśmy się na obsłudze prawnej przedsiębiorców. W 2010 roku powołaliśmy do życia dział zajmujący się procesami p-ko ubezpieczycielom w skrócie CRO, który dziś stanowi osobną kancelarię. W związku z dalszym rozwojem w 2014 roku powstał dział CRN dedykowany osobom zobowiązanym do zapłaty i obejmujący szereg usług restrukturyzacyjnych i powiązanych z procesem upadłości, aby wreszcie w 2017 roku zbudować zespół ekspertów zajmujących się problematyką związaną z sektorem bankowym. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem specjalistów i prawników oddających całą swoją wiedzę i zaangażowanie w realizowane przez nas zadania. Naszym nadrzędnym celem jest dobro konsumenta i dbałość o przestrzeganie praw, jakie cechuje status konsumenta.

Zapraszamy do kontaktu.

Co robimy?

Już od 2006 roku budujemy i udoskonalamy szereg rozwiązań prawnych w ściśle określonych dziedzinach. Wspieramy i realizujemy zadania na rzecz naszych Klientów w sporach z bankami na wielu płaszczyznach. Prowadzimy dla Państwa procesy oddłużeniowe, zastępując Was w postępowaniach upadłościowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie naszych specjalizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas lub zadzwoń –
przeanalizujemy nieodpłatnie każdy przypadek i zaproponujemy rozwiązanie w 7 dni.

E-mail do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
e-mail: sekretariat@kwmediator.pl
Telefon do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
tel.: 76 723 77 25

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik

    Szukasz sprawdzonych rozwiązań?

    Znajdziesz je w naszych poradnikach z serii "Zawsze po stronie Konsumenta"

    Zawsze po stronie konsumenta