Kancelaria
Prawna


Skuteczność naszych działań, połączona z bezwzględną etyką jest podstawą strategii naszej firmy.

Zaczynamy

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas lub zadzwoń -
Przeanalizujemy nieodpłatnie każdy przypadek i zaproponujemy rozwiązanie w 3 dni.

Kancelaria prawnicza Legnica

Przedstawiamy Państwu do dyspozycji potencjał Kancelarii Prawnej Mediator Sp. z o.o. w zakresie specjalizacji, które tworzymy i rozwijamy od 2006 roku, mając na względzie najlepiej pojęty dobry interes naszych klientów, partnerów i współpracowników.

Od zawsze naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na rozwoju wybranych kierunków, mając świadomość, że nie można być najlepszym we wszystkim. Staliśmy się więc ekspertami w naszych specjalizacjach. Dlatego, jeżeli interesuje Cię naprawdę dobry adwokat z danej dziedziny prawnej, koniecznie skontaktuj się z nami.

Nasza kancelaria prawnicza realizuje projekty na rzecz klientów w oparciu o wiedzę, doświadczenie, oraz politykę jakości wdrożoną i rozbudowywaną od ponad 14 lat.

Jesteśmy autorami publikacji branżowych na łamach Gazety Finansowej, gdzie zabieramy głos w roli ekspertów. Stanowimy wsparcie dla klientów biznesowych oraz świadczymy pomoc konsumentom, jednocześnie angażując się w działalność organizacji branżowych. Szkolimy z zakresu obsługi wierzytelności firmy i organizacje posiadające własne działy windykacji.

Działamy na terenie Polski, a także dzięki długotrwałej współpracy z naszym partnerem JurCapital GmbH również na terenie Niemiec. Z dumą informujemy, iż trwają przygotowania do rozszerzenia zakresu terytorialnego naszej działalności na kolejne kraje Unii Europejskiej.

Skuteczność naszych działań, połączona z bezwzględną etyką jest podstawą strategii naszej kancelarii prawnej.

Czytaj więcej

Dobry adwokat Legnica

Przepisów prawa jest wiele i nieustannie dochodzą nowe lub zmieniają się te już istniejące. Niewiele osób zna je wszystkie. Nawet osoby zajmujące się prawem na co dzień, specjalizują się najwyżej w kilku dziedzinach, nie będąc ekspertem w pozostałych. Jednocześnie, jak głosi stara łacińska sentencja, Ignorantia iuris nocet, czyli nieznajomość prawa przynosi szkodę. Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek czynności mogących podlegać przepisom, warto skorzystać z porady prawnika skupiającego się właśnie na tej dziedzinie.

Legnica to miasto, w którym działa wiele kancelarii prawniczych. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Mamy pewność, że kilkunastoletnie doświadczenie firmy - przede wszystkim w zakresie spraw cywilnych, karnych i gospodarczych - a także rozległa wiedza naszych adwokatów to atuty, które zapewnią naszym Klientom w pełni profesjonalną oraz skuteczną obsługę. O jakości naszej pracy świadczą przede wszystkim liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć w internecie. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całego kraju, choć ze względu na lokalizację kancelarii w Legnicy działamy głównie na obszarze województw dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego oraz śląskiego.

Radca prawny Legnica

Kancelaria prawna Mediator Sp. z o.o. specjalizuje się szczególnie w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla biznesu, począwszy od wsparcia podczas zakładania firmy, przez załatwianie formalności urzędowych i reprezentowanie przed sądem lub komornikiem, aż po przeprowadzanie upadłości konsumenckiej. Udzielamy wszelkich możliwych porad prawnych, a także pomagamy w przygotowaniu różnego rodzaju dokumentów. Poza obsługą przedsiębiorców kancelaria zajmuje się także świadczeniem usług prawnych na rzecz indywidualnych klientów. Skupiamy się głównie na szeroko rozumianym prawie cywilnym, w tym sprawach związanych z rozwodami, podziałem majątku oraz postępowaniem spadkowym. Reprezentujemy również Klientów w dochodzeniu odszkodowań różnego rodzaju, np. w sprawach o zwrot prowizji bankowej lub ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, a także związanych z kredytem we frankach szwajcarskich. Ponadto, nasi prawnicy mają wiedzę oraz doświadczenie w sprawach karnych. Zakres usług w tej dziedzinie obejmuje m.in. pomoc w razie zatrzymania i przeprowadzanie wynikającego z tego postępowania przygotowawczego, a następnie sądowego, wsparcie pokrzywdzonych, sprawy związane z różnego rodzaju wykroczeniami, jak też procesy w sprawach nieletnich.

O czym powinno się wiedzieć przed podjęciem współpracy?

Etyka adwokacka to zagadnienie bardzo istotne dla wielu Klientów, obawiających się o swoją prywatność. Tutaj jednak nie ma żadnego pola do interpretacji obowiązujących przepisów prawnych. Prawnik jest zobowiązany zachować całkowitą dyskrecję. Wszystkie dane i informacje pozyskane podczas trwania umowy współpracy podlegają gwarancji poufności. Adwokat nie może też wykorzystać żadnych faktów przeciwko swojemu Klientowi. Jest zobligowany świadczyć usługi wyłącznie na jego korzyść. Nasza kancelaria prawnicza realizuje wszechstronną pomoc prawną zgodnie z poszanowaniem zasad kodeksu etyki zawodowej, bezwzględnie przestrzeganej przez naszych prawników. Bez względu na dziedzinę danego postępowania, wszelkie tajemnice prywatne lub zawodowe podlegają ścisłej ochronie. Mając to wszystko na uwadze, nie należy niczego zatajać przed adwokatem. Aby sprawa została przeprowadzona w najlepszy możliwy sposób, prawnik powinien poznać wszystkie fakty i samodzielnie podjąć decyzję, które z nich przedstawić w sądzie. Skuteczność zależy w znacznym stopniu od zaufania oraz współpracy między Klientem a adwokatem. Przepływ informacji, a także dostarczenie już przy pierwszym spotkaniu całej dostępnej dokumentacji, pozwoli na szybkie udzielenie odpowiedniej porady lub dokładne przygotowanie się do przeprowadzenia właściwych czynności prawnych.

Napisz do nas lub zadzwoń –
przeanalizujemy nieodpłatnie każdy przypadek i zaproponujemy rozwiązanie w 3 dni.

E-mail do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
e-mail: biuro@kwmediator.pl
Telefon do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
tel.: 76 723 77 25

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik