Prawnik Polkowice

Prawnik Polkowice

Powrót do poprzedniej strony


Kancelaria Prawna Mediator to zespół specjalistów, którzy codziennie wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie. Szczegółowo analizujemy sprawy oraz sprawdzamy ich wszystkie okoliczności. Konsultujemy z naszymi Klientami możliwe rozwiązania po to, by wspólnie wybrać najlepsze. Wspieramy radą i pomocą, a na każdym etapie współpracy kierujemy się polityką jakości, która obowiązuje w kancelarii od 14 lat. Obszar naszej działalności obejmuje nie tylko Polkowice i Dolny Śląsk – świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju. Radcy prawni zatrudnieni w naszej kancelarii prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, czy karnego. Specjalna oferta skierowana jest do przedsiębiorców.

 

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Zapewniamy wsparcie i pomoc prawną w zakresie postępowania rozwodowego, a także w sprawach o separację oraz alimenty. Nasz prawnik sporządzi pozew, a następnie będzie reprezentować Państwa w sądzie. Pomoże uregulować kwestie władzy rodzicielskiej, czy ustalić kontakty z dzieckiem. Złoży pozew o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa. Jeżeli w wyniku rozwodu lub zawartej intercyzy zajdzie konieczność podziału majątku wspólnego, nadzór prawnika pozwoli bezpiecznie przejść przez całą procedurę.

Kancelaria prawna Mediator zajmuje się również sprawami spadkowymi. Składamy wniosek o stwierdzenie nabycia spadku, a w przypadku sporu prowadzimy sprawę o podział masy spadkowej. Reprezentujemy też osoby, którym należy się zachowek. Doradzimy w sporządzeniu testamentu oraz przeprowadzimy postępowanie wydziedziczenia potomka.

Bronimy klientów, którzy potrzebują prawnika w związku z popełnieniem czynu zabronionego. Dotyczy to zarówno przestępstw, jak i wykroczeń. Możemy rozpocząć współpracę już podczas postępowania przed organami ścigania. Zakres pomocy obejmuje też późniejszą reprezentację w sądzie. W obszarze prawa karnego świadczymy również usługi prawne dla osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa.

 

Oferta kancelarii prawnej dla biznesu

Oferta jest odpowiedzią na szczególne potrzeby przedsiębiorców, którzy w codziennej działalności muszą kierować się przepisami prawa. W ramach współpracy: udzielamy zdalnych porad prawnych, opiniujemy umowy, bierzemy udział w negocjacjach, prowadzimy postępowanie reklamacyjne, reprezentujemy klienta w procesie. Nawet jeśli siedzibą Państwa firmy są Polkowice, sądem właściwym miejscowo do rozstrzygnięcia sporu może być sąd kontrahenta. Dlatego obsługa prawna obejmuje postępowanie przed sądami i organami administracji na terenie całego kraju.

Radcy prawni zajmują się również szeroko pojętą obsługą wierzytelności. Opóźnienia w płatności mogą mieć negatywne konsekwencje dla firmy, dlatego prowadzimy szereg czynności, by jak najszybciej odzyskać dług. Szczegółowo sprawdzamy, jakim majątkiem dysponuje dłużnik, a następnie wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia windykacji polubownej. Zajmujemy się również windykacją sądową, a w kolejnym etapie bierzemy czynny udział w postępowaniu egzekucyjnym.

Wszystkie powierzone nam czynności wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Prawnik Polkowice

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik