Prawnik Wałbrzych

Prawnik Wałbrzych

Powrót do poprzedniej strony


Ze względu na dynamikę zmian w przepisach prawa w wielu życiowych sytuacjach warto skonsultować swoją sytuację prawną z prawnikiem. Dzięki odpowiedniemu przeanalizowaniu sytuacji  prawnej  i stanu faktycznego sprawy, jesteśmy w stanie podjąć odpowiednie kroki, które pozwolą na uniknięcie negatywnych konsekwencji prawnych w przyszłości lub pozwolą zabezpieczyć Państwa interesy. Dlatego zawsze w razie wątpliwości należy skontaktować się z prawnikiem i przeprowadzić analizę prawną sprawy.

Nasza kancelaria prawna zapewnia kompleksową obsługę postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz karnego. Zespół specjalistów i dobrych prawników przeprowadzi Państwa m.in. przez postępowania z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku, kontakty z dzieckiem), spadkowego (nabycie spadku, podział spadku, testamenty, zachowki), cywilnego (odzyskiwanie należności, postępowania nakazowe i egzekucyjne) czy postępowania karne (podejrzenie popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, zatrzymanie, przestępstwa przeciwko mieniu, sprawy komunikacyjne, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu).  Reprezentujemy klientów na każdym etapie sprawy i szukamy takich rozwiązań, które pozwolą w najkorzystniejszy zlikwidować Państwa problem prawny.

Prawnik Wałbrzych

Oferujemy również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i przeprowadzanie postępowań dotyczących odzyskiwania wierzytelności. Kancelaria prawna obsługuje sprawy z całego kraju, szczególnie jednak ze względu na lokalizację najwięcej spraw obsługujemy na terenie Dolnego Ślaska i takich miast jak:  Wałbrzych, Wrocław, Lubin. Kancelaria prawna jest zespołem osób specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa od upadłości konsumenckiej po postępowanie spadkowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę klientów oraz wielowymiarowe spojrzenie na sytuację prawną i stan faktyczny sprawy. Dobry prawnik dokładnie przeanalizuje sytuację klienta i pozwoli na wybranie najkorzystniejszego rozwiązania w sprawie.

 

Kancelarie prawne Wałbrzych

Przeprowadzamy tysiące konsultacji rocznie – nie tylko w formie tradycyjnych spotkań ale również wideokonferencji i rozmów telefonicznych z prawnikami oraz specjalistami z dziedzin prawa, w których się specjalizujemy.  Umożliwiamy naszym klientom przesyłanie dokumentów do analizy za pośrednictwem poczty elektronicznej. W sprawach nie cierpiących zwłoki jak np. w przypadku zatrzymania, klient zawsze może liczyć, że nasz prawnik będzie z nim w bezpośrednim kontakcie. W większości sytuacji kancelaria prawna umożliwia również bezpośrednie spotkania z klientami w miastach na terenie województwa dolnośląskiego np. Wałbrzych.  W czasie spotkań z klientami stawiamy przede wszystkim na profesjonalne podejście do sprawy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i traktujemy ją priorytetowo. Nie stosujemy szablonowych rozwiązań, korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego zespołu we wszystkich wyżej wskazanych dziedzinach prawa.

Zapewnimy Ci wsparcie i profesjonalną pomoc prawną
obejmującą postępowanie rozwodowe, a także sprawy o separację w pełnym zakresie.

E-mail do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
e-mail: biuro@kwmediator.pl
Telefon do Kancelaria Windykacyjna Mediator - Centrum Restrukturyzacji Należności
tel.: 76 723 77 25

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

    Akceptuję Politykę prywatności i Politykę Cookie oraz zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w Formularzu w celu kontaktu.

    Załącz plik